Geoblog.pl    jasien    Podróże    AZJA: 2 Grudzień 2010 - 27 styczeń 2011    Agra - 5 grudzien

Agra - 5 grudzien

Indie, Āgra

Dzisiaj pobudka o 5 rano i wyjezdzamy z Delhi. Pociagiem drugiej klasy indyjskiej. Podroz 2,5 godziny (75 rupii-5zl). Tloku nie bylo tylko lekki scisk:)).
W trasie mielismy tylko jedno pouczajace zdarzenie - Patrykowi dmuchneli portfel z kasa i kartami - trzeba sie pilnowac.
W Agrze jestesmy o 10 i idziemy zobaczyc Tajmahal (to coz z budowli jest najwazniejsze w Indiach).
W pociagu poznajemy dwoch Ruskow - wporzo slowianskie chlopy.
Patryki wchodza do Tajmahal (wjazd 750 rupi-55zl). My z Rosjanami ogladamy Tajmahal z rzeki wynajmujac lodke.
Krecimy sie po miescie zagladajac do czerwonego fortu.

Z Patrykami jestesmy umowieni o 6 pod dworcem. O 8 jedziemy dalej pociagiem do Varnasi (mamy przedzial z 3 lozkami) jakos damy rade. Czeka nas 12.5 godziny w pociagu.
Probujemy dodac fotki ale indyjski internet niestety nie pozwala ale jakos dajemy rade.

Dojazd ciekawy wagon sypialny bez przedzialow. W nocy zlapalismy zlodzieja z pociagu, ktory dostal kopa i klapsa (okazalo sie ze siegal do swojej torby). Oczywsicie dojechalismy zmeczeni bo po pierwsze jechalismy w czworke na 3 lozkach i mielismy cykora bo obsiadlo nas troche ciapuchow. Z rana wbitka na dworzec i dalej syf......

kura
kura - 2010-12-05 12:28
żyjecie :) foty proszę ... kawa z rana będzie mi lepiej smakować :)...pozdrowienia (szczególnie dla obrabowanego Patryka)

jagoda
jagoda - 2010-12-05 13:37
Dzień dobry!Miło Was widzieć chłopcy w dobrym zdrowiu !Czekam codziennie na więcej.Pozdrawiam a najmocniej zbiedniałych gwałtownie Patryków

Jula
Jula - 2010-12-05 19:05
Matko Bosko Kochano!!!

Macias
Macias - 2010-12-06 08:45
niezły początek wyprawy... teraz to już może być tylko lepiej... rozumiem ze pluskanko w rzeczce zaliczone :)...

fryzmeno
fryzmeno - 2010-12-06 18:38
No koleś z dredami wymiata!!!

m
m - 2010-12-06 20:13
pod wrazeniem... ! trzymam kciuki chlopaki! dobrej energii

jasien
jasien - 2010-12-07 07:59
...I sto milicjantow
Macias pisalismy o tych bakteriach coli, takze w gangesie tylko patryk zamoczyl palce, ktorego pozniej zdezynfekowal
RAstamanow jest tu pelno az sie ie chce robic im juz fotek
Pozdro dla wszystkich

jasien
jasien - 2010-12-07 08:03
Nie wiem Kurka czy zdjecia syfu umili Tobie drugie sniadanko:)

Macias
Macias - 2010-12-07 08:57
mina człowieka który dostaje klapsa za zaglądanie do swojej torby... bezcenna :D

Szramek
Szramek - 2010-12-07 10:34
Patrząc na to "okablowanie" nie ma się co dziwić że indyjski internet działa jak działa ;)

Szramek
Szramek - 2010-12-07 10:35
Czerwone protektory pochłaniają cała uwagę, dobrze że napisaliście co to za budowla w tle :)

Zasoby: 83 wpisy83 365 komentarzy365 595 zdjęć595 0 plików multimedialnych0

22.06.2012 - 25.06.2012