Geoblog.pl    jasien    Podróże    Pielgrzymka: 23.06.2012 - 14.07.2012    Zasluzony odpoczynek

Zasluzony odpoczynek

Laos
Laos, Vientane

Z Bankgoku ruszylismy w kilkunastogodzinna podroz pociagiem do Nonh Khai, pelen luksus, pan konduktor rozsciela lozeczko i zaprasza na poslanie. Nie obylo sie bez szpakow, gdzie jak zwykle wygral Rafal. W Nonh Khai kolejny pociag do Laosu, wszystko idzie jak po masle. Oprawa wizowa i zaraz jestesmy Vientiane. Wybieramy z przewodnika nocleg w miejscu, ktore podobno warte jest jedynie ceny i znowu mile zaskoczenie, jest ok. Do wieczora spacer, swiatynia, Beerlao i tak bez konca ( mialo byc do usranej smierci)
Dalej ruszamy do Vang Vien. Zdjecia beda pozniej, bo net za wolno dziala

ewa
ewa - 2012-06-26 14:00
Obiecanki cacanki a zdjęć jak nie ma to nie ma, tylko w luksusach komunikacyjnych się pławicie...Buziaczki gorące jednak jeszcze przesyłam.
ps. A może ja Wam zarzucę jakąś fotkę weselną albo chociaż zielonogórską?

laobao
laobao - 2012-06-28 12:33
A czy w Laosie jest cudnie bo miłość kwitnie

Bartas
Bartas - 2012-07-02 09:55
Cześć! Dajcie znać co tam u Was nie piszecie nie dzwonicie chyba już nas nie kochacie. A poza tym to ja się osobiście trochę martwię i zastanawiam się kiedy organizować wyprawę ratunkową. Pozdrowienia od Justyny i Maksymiliana

ewa
ewa - 2012-07-02 10:16
Troska przyjaciół to piękna rzecz, ale pamiętajmy, że to Ich podróż poślubna i ........

Bartas
Bartas - 2012-07-02 12:20
No skoro Pelik sobie nie radzi to ja mu pomogę :P

winopijek
winopijek - 2012-07-03 21:17
halo grupa! bez wieści tak nudno coś.
zapodajcie choć jedną małżeńską fotkę z krajobrazem :)
Na zdrowie!

Zasoby: 83 wpisy83 365 komentarzy365 595 zdjęć595 0 plików multimedialnych0