Geoblog.pl    jasien    Podróże    INDOCHINY: 13 lipiec – 29 sierpień 2009 rok    Plajunia - Lonely Beach

Plajunia - Lonely Beach

Tajlandia, Koh Chang

Kolekna spoko plazyczka. Spanko w bagalowach za 180 batow. Niestety piwo drogie . W kanjpach przy plazy ceny zaczynaja sie od 80 batow za duze (czyli 8 zylka). podobnie jak na don decie w wiekszosci to sa hapi knajpy.

Na drugi dzionek ruszylismy na plaze bez jakies kremow do opalania, a ze woda ma ponad 20 stopni to siedzielismy w wodzie przez pare godzin. I juz drugi dzien chowamy sie od slonca. Poparzeni.
Najgorsze jest to ze caly cza , szczegolnie w nocy cos nas gr\yzie, wmawiamy sobie ze nie zadne medy anio swierzb tylko cos niewidzialnego. Zobaczymy po powrocie co to jest:)

Dobra akcja sa malpy ktore biegaja sobie ogolnie nidaleko naszej chatki, tylko podobno gryza, takze juz sie z nimi nie bawimy.

Tak jakos przywyklismy do azjatow, ze chaty od kilku dni nie zamykamy (w sumie jako jednyni na osrodku) JAk do tej pory nic nam nie zginelo.
Ogolnie przywyklismy tez do nieuzywanie papieru toaletowego.

ivonekk
ivonekk - 2009-08-22 00:13
a ja myślę, że niedługo wrócicie..po prostu deportacja za wypicie całych zasobów alkoholu:P:P:P

siwucha
siwucha - 2009-08-22 12:11
zamawiam te piękne skorupki po jedzonku:)pozdrowionka od Lulu:)

maniek
maniek - 2009-08-22 21:06
no z tym papierem to się będziecie musieli po powrocie pogodzić :D

ivonekk
ivonekk - 2009-08-22 23:05
no coś Ty, Maniek, umiejętnośc niekorzystania z papieru toaletowego jest zapewne dość przydatna w czasach kryzysu ;) chłopaki dobrze myślą, hehe

jasien
jasien - 2009-08-23 08:50
Nie pijemy alkoholu, nie palimy, nie jemy trujakuf, nie uzywamy papieru itd itp - tylko oddychamy azjatyckim klimatem - takze kryzys w kraju nam nie straszny

gruby
gruby - 2009-08-24 12:09
Hardcore... nieźle się wkręciliście, że z własnej woli przestaliście papieru używać..no ale w końcu będzie co opowiadać. Higiena najważniejsza.. dbajcie o siebie.

Zasoby: 83 wpisy83 365 komentarzy365 595 zdjęć595 0 plików multimedialnych0

22.06.2012 - 25.06.2012