Geoblog.pl    jasien    Podróże    INDOCHINY: 13 lipiec – 29 sierpień 2009 rok    Vang Vieng

Vang Vieng

Laos
Laos, Vang Vieng

Jo - jestesmy w Lao. Tym razem w Vang Vieng. Jest godzina 4 rano, wywalili nas na jakies wuchurze, ciemno jak ... ciemno. Mielismy zamiar przekoczowac gdzies przy sklepie. Sklepiku nie bylo - ale znalezlismy najlepszy hostelik w Vang Vieng (koszt 40 000 za pokoj 2 os.).
Spanko (tym razem z jedna jaszczurka) i o 8 rura w teren (wycieczka 105 000 LAK na os).

Cudo przyrody.
Jaskinia do ktorej wplywa sie dziureczka, ktorej normalnie nie odwiedzaja takie wieloryby jak my (zalacznik na fotce).
Trasa trwala okolo 1,5 godziny i to byla jazda bez trzymanki (grupa 7 osobowa). Czesc trasy pokonywalismy woda na oponach, czesc po cycki w wodzie a czesc czolgajac sie w blocku bo tak bylo nisko. Ciemno jak ... ale mamy latareczki. Ekstra odjazd - polecamy z calego serca.

Po tym kolejna jazda splyw kajkowy (te same 7 osob i dwoch Laopoeple- przewoenikow) na ktorym, my wywrotek mielismy trzy (reszta tez non stop lezala), anglice troszke porozwalali nogi i rece.

Po drodze wpadamy do przyrzecznej knajpki (na okolo 4 km jest 7 knjapek gdzie ludzie pija (zeby nie powiedziec chleja), tarzaja sie w blocie, skacza z roznych skoczni do rzeki) poprostu bawia sie - nie omieszkalismy sprobowac.

Chcemy tam zorganizowac - tygodniowa bibke dla znajomych - idealne miejsce.

Doplywamy do Vang Vieng okolo 18. Lecimy do hotelu na PKS, bo plan jest zeby spadac.

W hoteliku na nocniku - to najlepszy hostelik w Vang Vieng. Bardzo dobrze hoduja tam kanarki.

winopijek
winopijek - 2009-07-31 18:18
Panowie piszcie ile te Wasze wydatki kosztują w złociszach, bo nic mi nie mówi 50LAK lub 30 000 czegoś tam, a tak to zawsze możemy napisać: "ale taniooo" albo "ale daliście się zrobić w bambuko!"

ps. pora chyba na fotkę jakiegoś bimberku co?

PreEV
PreEV - 2009-08-01 09:05
JołPoł. Prezio Szym daj znać czy odbierasz maile. Wiatr wieje ostro jakby co. Pzdr od EV.

Bartas
Bartas - 2009-08-01 22:39
Chciałem zgłosić oficialny protest!!! Dlaczego moje posty są usówane??? Gdzie wolność słowa gdzie swoboda wypowiedzi :). Chłopaki pozdrawiam :)

jasien
jasien - 2009-08-02 16:26
Oficjlanie informujemy, iz nie byl i nigdy nie bedzie przez nas usuniety zaden post.

jasien
jasien - 2009-08-02 16:57
RODACY WESCIE SIE DO PRACY

iv
iv - 2009-08-02 17:31
ale po co do pracy?;P

ivonekk
ivonekk - 2009-08-11 00:42
no, my do pracy a Wy balujecie, aż zapomnieliście o bożym świecie.. to chyba niesprawiedliwe;p

Zasoby: 83 wpisy83 365 komentarzy365 595 zdjęć595 0 plików multimedialnych0

22.06.2012 - 25.06.2012