Geoblog.pl    jasien    Podróże    INDOCHINY: 13 lipiec – 29 sierpień 2009 rok    Baby i dziada nie brakuje

Baby i dziada nie brakuje

Kambodża
Kambodża, Battambang

Po wjechaniu do miasta widac prawdziwa kambodze. Brud i smrod dookola. Po zakotwiczeniu w hotelu poszlismy "pozwiedzac"miasto. Ruszylismy standardowo na jakas biedna dzielnie miasta. Sporo atrakcji zobaczylismy typu miejski kowal robiacy maczety, lokalna fabryka lodu (to nam pokazala ze dobrze robimy nie pijac niczego z lodem) i sporo innych garazowych firm.
Znalezlismy tez jakas misje chrzescijanska. Organizowali akurat zabawy dla dzieci z pobliskich wiosek. Pozytywny koles. Wolontariusze pomalowani poprzebierani. Dzieci bylo kiklaset. ROzmawialismy z jedna laska ze stanow i mowila ze 150 dzieci mieszka na stale u ksiezy.
Najwiekszym problemem bylo znalezienie piwa. Szukalismy go ok 3 godziny w upale ponad 40 stopni. Nerwy pomalu puszczaly. Przejscie przez bazar bez puszczenia pawia graniczy z cudem, ale bylismy zdesperowani, chcialo nam sie pic i z duma musimy powiedziec ze dalismy rade ale brona nie znalezlismy. W koncu znalezlismy dzielnice dla bialych i nadzianych zoltych i tzrasnelismy po browarku. Mila niespodzianka byla nasza ulubiona wyborowa na polce w sklepie. Tam ponawijalismy z jakims kolesiem , ktory pozniej zabral nas na lokalna dyske. Potancowalismy do polnocy i spac.

Dzisiaj jedziemy do Tajlandii. Plan nasz chwilowo jest taki zeby znalezc plaze i znowu sie pobyczyc

ep
ep - 2009-08-16 22:52
Pozdrawiamy Was z polskiej wsi Cigacice, gdzie nieźle się byczymy. A babcia rusza za dwa dni do Katowic. Czekamy już na Was i Wasze opowieści oraz filmiki /cenzuralne i te pozostałe/.
ps. pozdrawiamy też samozwańczą babcię od "ziółek" i zapraszamy na kawę.

Marta
Marta - 2009-08-18 09:09
Poważnie, babcia do katowic jedzie? a kiedy wraca?

maniek
maniek - 2009-08-18 10:14
A zdjęć z Tajlandii to chyba nie zobaczymy :D

kura
kura - 2009-08-18 11:48
Chłopaki dostyć już tego byczenia na palży!
Na nowe foty czekamy :p ....czas w pracy byście umilili :)

ep
ep - 2009-08-18 17:08
Zdjęć nie ma ale za to jest piękna pocztówka z Laosu. Tak się babci spodobała, że po powrocie z Katowic rusza w podróż stulecia. Podajcie miejsce spotkania i zaplanujcie jakąś imprezkę- może być na plaży. Pozdrowienia.

jasien
jasien - 2009-08-21 08:05
Mysle ze mozemy sie ustawic na plazy:)

ivonekk
ivonekk - 2009-08-22 00:15
to jak na plaży, to ja też przybędę;) a co mi tam, łorewer:p tylko ludzi zwołam...

Zasoby: 83 wpisy83 365 komentarzy365 595 zdjęć595 0 plików multimedialnych0

22.06.2012 - 25.06.2012